Detské Odrážadlá

Detské Odrážadlá

Odrážadlá sú ideálnym prostriedkom pre deti – sú jednoduché na ovládanie, pomerne ľahké a navyše zlepšujú motoriku detí. Dnes sa na trhu pohybuje množstvo odrážadiel a pre rodiča môže byť pomerne náročnou úlohou vybrať to správne odrážadlo pre svoju ratolesť. Existuje viacero kategórií odrážadiel, z ktorých každá je určená pre inú vekovú kategóriu. Ako sa teda vyznať v obrovskej ponuke odrážadiel a vybrať to správne?
    Detské odrážadlá predstavujú kategóriu, ktorá je určená pre menšie deti, ktoré ešte len začínajú zvládať svoju stabilitu. Vynikajú predovšetkým hravými farbami a nápaditým dizajnom, ktoré dieťa zaujme. S pomocou tohto odrážadla sa dieťa postupne učí rozvíjať stabilitu a motoriku. Mnohé z nich sú opatrené zvukovými či svetelnými signálmi, ktoré napomáhajú ďalšiemu rozvoju dieťaťa.
    Ďalšou kategóriou sú bicykle, ktoré sú určené pre vekovú kategóriu detí do 4 až 5 rokov, ktoré predstavujú ďalší stupeň rozvoja stability dieťaťa.  Ak vyberáte odrážadlo bicykel, mali by ste pamätať na ľahkú konštrukciu, ktorá však bude dostatočne pevná. Tieto odrážadlá opäť zoženiete na našej stránke v hravom a nápaditom dizajne a samozrejmosťou je kvalitné prevedenie, ktoré nesklame.
    Trojkolky s vodiacou tyčou sú ideálnou voľbou počas prechádzok s dieťaťom či výletov do rušného mesta.  Vďaka vodiacej tyči máte situáciu neustále pod kontrolou. Vybrať si môžete z ponuky trojkoliek s vodiacou tyčou, ktoré sú určené pre deti do piatich rokov. Vďaka týmto odrážadlám budete mať bezpečnosť svojho dieťaťa zaistenú a zároveň si vaše dieťa môže stále dopriať radosť z odrážadla. Odrážadlá s vodiacou tyčou majú podobu trojkoliek, ktoré pomáhajú dieťaťu udržiavať stabilitu. Trojkolky je však možné kúpiť i bez vodiacej tyče a sú určené predovšetkým pre budovanie stability a motoriky u detí, ktorým sa odrážadlo v tvare bicykla nepozdáva.
    Pre deti v predškolskom a školskom veku je vhodné voliť kolobežku, ktorá posúva detskú motoriku na nový level. Ak už má dieťa dokonale zvládnutú stabilitu, je vhodný čas siahnuť po kolobežke, ktorá mu bude na spoločných prechádzkach výborným spoločníkom.
    Naša stránka ponúka desiatky odrážadiel, pri ktorých výbere si nechávame záležať nielen na dizajne ale i na stopercentnej kvalite, ktorá je pre nás kľúčová. Výber je preto už len na vašich prefenciách. Vybraný kúsok však bude podľa vašich predstáv.