Deti si ho zamilujú! Detské pončo na pláž je trendom

Deti si ho zamilujú! Detské pončo na pláž je trendom

Hoci je ešte počasie na hranici medzi jarou a letom, úvahy o rodinnej dovolenke už dávno nie sú tabu. No a ak sa na dovolenku vyberiete s deťmi, rozhodne musíte myslieť na všetko. To sa netýka iba výberu dovolenky, ale taktiež vybavenia, doplnkov či oblečenia. A ak sa cez leto chystáte k moru, detské bavlnené pončo je niečo, čomu sa vaše ratolesti rozhodne potešia.

Samozrejme, detské pončo nemá svoje využitie iba na dovolenke pri mori. Pohodlne sa môže dieťa cítiť v ponči po každom kúpeli či pri kúpaní v bazéne na záhrade. V zásade je to jedno. Bavlnené pončo bez problémov nahradí klasický župan i osušku.

Najväčšie výhody

Pončo so sebou prináša hneď niekoľko praktických výhod. Detské bavlnené pončo stačí deťom prevliecť cez hlavu a je vybavené. Osuška je nepraktická, pretože je potrebné ju viazať, rovnako ako župan.


Pri ponči táto starosť odpadá a dieťa má tak voľné ruky a zároveň je chránené. Ďalšou doménou je pohodlie, ktoré pončo ponúka. Príjemný froté bavlnený materiál je stelesnením komfortu. V ponuke objavíte pončá pre chlapcov či dievčatá a dokonca natrafíte i na pončá s kapucňou, čo je ďalšia praktická výhoda. Pochopiteľne, pončo vašim deťom vyberáte podľa veľkosti.

Pláž, bazén alebo kúpeľňa

Nemusíte ísť nutne na dovolenku, aby ste detskému ponču našli využitie. Zabudnite na osušky alebo župany a zaobstarajte vašim deťom práve bavlnené pončo. Na dovolenke vám vďaka ponču odpadne starosť dieťa po kúpaní obliekať. Jednoducho, pončo prevlečiete cez hlavu a vyriešené.


Pri kúpaní na záhrade z ponča spravíte razom osušku a dieťa si môže ľahnúť. Po kúpeli nemusíte dieťa viazať do županu, ale mu jednoducho navlečiete pončo. Detské pončo má teda univerzálne využitie, ktoré určite oceníte vy i vaše deti. Navyše, detské pončo s motívom obľúbenej rozprávky či futbalového klubu má taktiež svoje čaro.