Doplnky a hračky do vody, ktoré robia leto zážitkom

Doplnky a hračky do vody, ktoré robia leto zážitkom

Jediným podstatným kritériom pri výbere hračky do vody, je vaše dieťa a to, aký druh zábavy obľubuje. Cez leto zábava vo vode nemá hraníc a spestriť si ju práve hračkami či doplnkami je rozhodne na mieste. Hračky do vody si však svoje uplatnenie nájdu nielen v bazéne na záhrade, ale napríklad aj vo vani. Samozrejme, leto a nafukovacie bazény na záhrade majú mnoho spoločného. Čo všetko môžete vašim ratolestiam pri radovánkach vo vode dopriať?

Samozrejme, ak by sme chceli výber hračiek selektovať, zrejme začneme hovoriť o účele hračky, veku dieťaťa alebo o mieste, kde bude dieťa hračku používať. Predsa len nafukovačku alebo nafukovací čln do vane dieťaťu nedáme. Medzi hračky a doplnky však rozhodne možno radiť i nafukovacie lehátka, rukávniky alebo nafukovacie vesty. Nehovoriac o tom, že je potrebné mať k dispozícii hlavný zdroj zábavy, ktorým sú alebo môžu byť aj nafukovacie bazény.

Hračky, hračky a znova hračky

Ktoré dieťa by sa im netešilo? Rôzne nafukovacie postavičky, ktoré sa udržia na hladine a dieťa sa s nimi môže hrať či už v bazéne, alebo vo vani. Nafukovacie hračky nájdete najčastejšie v podobe zvieratiek. Delfíny, žraloky či krokodíly sú stále v kurze. No, ale ak je vaše dieťa duchom športovec, nafukovacie balóny – lopty sú neodmysliteľnou súčasťou zábavy.

Skutočná plavba a oddych pre deti

Treba to brať s rezervou, pretože keď sú deti vo vode, oddych nehrozí. Hračky alebo ak chcete doplnky, ktoré dieťatku môžu vylepšiť pobyt vo vode, sú napríklad nafukovacie člny. Detský nafukovací čln je niečo ako kočík do vody. Ani Nafukovacie lehátko by ste nemali zabudnúť v prípade, že idete na dovolenku k vode.

Myslite na bezpečnosť

Nie je to len o zábave, predsa len ak hovoríme o bazéne, kde dieťa stráca kontakt s pevnou pôdou, nafukovacie kruhy – nafukovacie kolesá na plávanie sú prvotným spôsobom, ako dieťa môže získať istotu. Následne sú skvelou voľbou i nafukovacie rukávniky a ak sa chystáte do hlbšej vody, nafukovacie vesty pre vaše ratolesti môžu byť nielen zábavným prostriedkom, ale i bezpečnostným prvkom.

Samotný bazén nesmie chýbať

O čom by to bolo, keby na záhrade nebol poriadny nafukovací bazén. Tu treba porozmýšľať nad tým, ako veľké dieťa je, pre koľko detí má byť určený a takisto aký veľký bazén sa vám žiada. Na výber máte jednoduché skladné detské nafukovacie bazény. Siahnuť môžete aj po bazénoch s pevnou stenou, ktoré majú o niečo vyššiu stabilitu a životnosť.