L.O.L. SURPRISE

L.O.L. SURPRISE

Postavičky z kategórie L.O.L. Surprise sú mimoriadne obľúbenými medzi dievčatkami rôzneho veku po celom svete. Každá z bábik má svoju samostatnú osobnosť, záľuby a samozrejme i doplnky, ktoré k nim neodmysliteľne patria. Na našich stránkach myslíme na všetko a tak prinášame dievčatkám rôzne doplnky i oblečenie, vďaka ktorým môžu tráviť čas so svojimi obľúbenými hrdinami. Neviete po ktorých doplnkoch siahnuť?

Pre malé princezné s obľubou v L.O.L. Surprise máme pripravené skutočne pozoruhodné množstvo doplnkov. Siahnite po štýlovom pyžame s týmto motívom, aby malé dámy mohli zaspávať pri svojich obľúbených hrdinkách. Pripravené máme i látkové čapice, ktoré rozhodne oceníte počas jarných i jesenných dní. Na zimu sme si pre ne pripravili pletené čapice, ktoré ich spoľahlivo udržia v teple. Vybrať si môžete i sety s rukavicami či teplý detský nákrčník. A čo leto? Siahnite po originálnych okuliaroch alebo si doprajte oddych na pláži s plážovou osuškou či letné radovánky na nafukovačke! Jesenný lejak? Nezabudnite do daždivých dní vyraziť s originálnym dáždnikom. Pripravenú máme i ponuku kvalitnej spodnej bielizne či krásnych tričiek.

Dekorovať však môžete i izbu malej dámy. V našej ponuke objavíte dekoratívne vankúše i posteľné obliečky z príjemného bavlneného materiálu, vďaka ktorým sa im bude zaspávať ešte lepšie. Teplo do chladných a sychravých dní prinesie deka z príjemného materiálu. Nezabudli sme ani na samostatné obliečky na vankúše, ktoré doladia výsledný dojem do absolútnej dokonalosti. Za novými dobrodružstvami vyrazte s novým originálnym batohom, ktorý rozjasní každý deň, alebo siahnite po trendy ľadvinke, vďaka ktorej budú mať dievčatká všetky nevyhnutnosti vždy pri sebe. Do školy si malé dámy môžu vziať nový peračník alebo si školskú tašku ozdobiť krásnymi kľúčenkami.

Ak hľadáte dokonalý darček pre fanúšičky postavičiek, odporúčame darčekový set, v ktorom sa skrývajú náramky, puzdro a malé prekvapenie.