PAW PATROL – HRDIANOVIA DETÍ I U NÁS

PAW PATROL – HRDIANOVIA DETÍ I U NÁS

Rozkošní psíci zo známej rozprávky Paw Patrol sú hrdinami mnohých detských snov. Ak i vaše deti túžia po rozprávkových hrdinoch, ktorí vynikajú svojou odvahou, neváhajte sa pustiť do prezerania našej ponuky. Pre mladých fanúšikov máme nachystané teplé nákrčníky i zimné čiapky, ktoré udržia svojich nositeľov v teple. Objavíte však u nás i výber kvalitného spodného prádla, pohodlných pyžámnočných košieľ. Ak chcete vyčarovať obrovskú radosť – siahnite po detskej čiapke s 3D efektom psích ušiek či po detských klobúčikoch.

Pre letné radovánky sme pripravili i krásne letné súpravy z príjemného materiálu. V prípade, že sa v lete chystáte na dovolenku, vašich najmenších poteší detské pončo alebo osuška, ktoré spríjemnia šantenie na pláži. Cestovanie vám spríjemní i detský vankúšik a všetky nevyhnutnosti zbalíte do roztomilého batohu. 

S radosťou sa pusťte i do dekorovania detskej izby. Deka z teplého materiálu je pohodlná a skvelo doplní krásnu a farebnú posteľnú bielizeň. Vaši milovaní tak môžu zaspávať so snami o svojich obľúbených hrdinoch a ich dobrodružstvách. Pri dekorovaní siahnite i po krásnych vankúšikoch, ktoré ešte viac priblížia deťom ich hrdinov. Všetky drobnosti uložte do boxov s motívom odvážnych hrdinov. 

Nezabudli sme ani na záujmy vašich detí a dokonca sme mysleli i na malé princezné, ktoré sa zaľúbili do známej rozprávky. V našej ponuke objavíte pracovnú zásteru, ktorá ochráni odev pred zašpinením, i tanečné tutu šaty pre pravidelné hodiny tanca. Svoje veci si dievčatká môžu zabaliť do krásnej tašky. Pre mladé dámy máme rovnako pripravené pyžamká, oblečenie, šiltovky i batoh na všetky nevyhnutnosti, ktoré môžete potrebovať. 

V našej ponuke nemyslíme len na krásu, ale i na bezpečnosť detí. Pre dlhé i krátke cesty autom sme pre malých cestovateľov pripravili autosedačku v skvelom dizajne. Udrží deti v bezpečí a zároveň ich zaujme.